Česká Jezdecká Federace - východočeská oblast

Poděkování

2016-02-01 // OV VčO děkuje všem členům, čestným hostům a sponzorům, kteří se zúčastnili slavnostního galavečera v sobotu 30. ledna v Nechanicích. Průběh večera si můžete připomenout v přiloženém článku. Upozornění – kdokoli něco zapomenutého postrádá, hlaste se v oddělení ztrát a nálezů u ing. Kvapilové.

Černobílý  galavečer východočeské oblasti
 
„Jezdecká sezóna 2015 je za námi. Pro východočeské jezdce byla opět velmi úspěšná. Na republikových šampionátech získali východočeši celkem18 medailí, z toho 15 individuálních a 3 týmové. Mnozí členové VčO úspěšně závodili i v zahraničí. V soutěži všestrannosti, parkurovém skákání  a v soutěži čtyřspřeží zástupci naši oblasti reprezentovali i na ME.“
Tato slova zazněla v úvodu slavnostního galavečera východočeské oblasti, které se konalo v sobotu 30.ledna, jako již v předchozích letech, v sále Kulturního domu v Nechanicích. V rámci večera bylo oceněno a z rukou čestných hostů a předních funkcionářů ČJF odměněno  celkem 35 jezdců, kteří svými výkony vybojovali umístění do 5. místa v mistrovských soutěžích na republikové úrovni, 6 jezdců – reprezentantů ČR soutěžících na ME. Bylo uděleno celkem 15 výkonnostních odznaků – z toho 1 sportovní odznak pony, 10 bronzových, 4 stříbrné a 1 zlatý výkonnostní odznak.
Slavnostní událost  byla tradičně využita i k pogratulování  zasloužilým členům oblasti při příležitosti dovršení významných životních výročí - 6 členů. Jako výraz poděkování za činnost pro české jezdectví převzal pan MVDr. Josef Dvořák z rukou nové generální sekretářky   čestný odznak ČJF. Druhý nový držitel čestného odznaku ČJF pan Josef Nims se nemohl osobně pro převzetí odznaku dostavit, bude mu tedy předán příležitostně v rámci vozatajských závodů v Kladrubech n.L.
Pořadatele slavnostního večera potěšil velký zájem o tuto akci, sál byl obsazen do posledního místa a zábava proudila až do ranních hodin. Děkujeme všem, kteří se spolupodíleli při přípravě a organizaci večera, zvláště tradičním sponzorům, kterými byli firma Litex Litomyšl,  Mauricio – jezdecké potřeby, firma Zooprodukt , Jezdecké potřeby Pavel Vachutka, Chovservis a.s., výrobna krmiv De Heus Běstovice.
Po krátkém úvodu předsedkyně VčO večerem provázel zkušený moderátor Aleš Suchánek. Hudební a pěvecký doprovod zajišťoval osvědčený tým Dj Dejv a Jane spolu se skupinou ERC Melody Band z Mnětic. V průběhu večera byly modelkami a  modely z řad členů oblasti představeny vzorky z nových kolekcí sportovního a jezdeckého oblečení (Litex, Mauricio), přehlídka vrcholila promenádou v plavkách. Východočeští jezdci opět dokázali, že umí nejen jezdit, ale umí i dobře pobavit. Potvrdilo se, že jezdecký sport dělá nejen hezká těla, ale vede i k velké odvaze a smyslu pro humor.
Novinkou letošního galavečera bylo vypsání „Soutěže o nejlepší občerstvení“, soutěžilo se ve 2 kategoriích. Pro pořadatele bylo přijemným překvapením velké množství soutěžních vzorků a velice nápaditá pojetí soutěžního úkolu. Hodnotící porota byla složena z řad čestných hostů a vtipné hodnocení vzorků probíhalo v superlativech! Ani v této soutěži však nebylo skutečných vítězů a poražených… v sobotu vyhrál zkrátka každý, kdo do Nechanic přijel!
 
Ing. Markéta Kvapilová
Předsedkyně OV VčO

© 2004-2011 Česká Jezdecká Federace - východočeská oblast | All rights reserved! | Site engine by Andrej Ramašeuski